Raporty

  • by
< Powrót

Dzięki raportom możesz analizować postępy i wyniki studentów. Dostęp do raportów jest możliwy z poziomu analityka. Wejdź do menu wyboru ról i wybierz rolę Analityk.

Programy

Wejdź do zakładki Programy, a następnie wybierz klasę i program Zobaczysz tabelę ze swoimi uczniami. Przy każdym znajduje się informacja o zdobytych punktach oraz zielona, czerwona, żółta lub szara kropka, która informuje o postępach ucznia w wybranym programie. Kliknij w Szczegóły, aby zobaczyć postępy konkretnego ucznia.

Kursy

Wejdź do zakładki Kursy, a następnie wybierz klasę, program oraz kurs. Zobaczysz tabelę ze swoimi uczniami. Przy każdym znajduje się kropka. Szara kropka oznacza, że uczeń nie rozpoczął jeszcze kursu, żółta kropka oznacza, że jest w trakcie kursu, a zielona kropka, że już kurs zakończył.

Artykuły (lekcje)

Wejdź do zakładki Artykuły, a następnie wybierz klasę, program oraz artykuł (lekcję). Zobaczysz tabelę ze swoimi uczniami. Przy każdym znajduje się kropka. Szara kropka oznacza, że uczeń nie otworzył jeszcze artykułu (lekcji), zielona kropka oznacza, że już otworzył.

Testy

Wejdź do zakładki Testy, a następnie wybierz klasę, program oraz test. Zobaczysz tabelę z wynikami swoich uczniów. Jeśli chcesz poznać odpowiedzi konkretnego ucznia, kliknij w Szczegóły.

Teraz kliknij w wybrany zestaw pytań

i obejrzyj odpowiedzi.

Spis treści

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *